SZKOLNE JASEŁKA W NIEDZICY

SZKOLNE JASEŁKA W NIEDZICY

W dniu 22 grudnia br. w Zespole Placówek Oświatowych w Niedzicy odbyły się szkolne jasełka, na które zaprosiły dzieci sześcioletnie wraz ze swoimi Paniami – Joanna Kubicka i Marta Sołtys. Były one znakomitą okazją do przypomnienia istoty Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci w wyjątkowy sposób zaprezentowały historię Narodzin, którą wzbogaciły elementy regionalne. Przedstawienie oddało ducha świąt, na które wszyscy z utęsknieniem oczekują.

Podczas jasełek zostały ogłoszone wyniki konkursów organizowanych w tym szczególnym czasie – konkurs na najpiękniejszy wystrój świąteczny klasy, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową, zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas nr 111 i Parafię Św. Bartłomieja Apostoła w Niedzicy.
Następnie głos zabrał Samorząd Uczniowski i uczniowie klasy VII SP, którzy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia złożyli życzenia całej społeczności szkolnej, po czym w atmosferze życzliwości nastąpiło dzielenie się opłatkiem.

Na koniec Pan Dyrektor podziękował Paniom za zorganizowanie przedstawienia. Złożył również wszystkim życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.
W tym szczególnym dniu uczniowie, pod opieką swych Pań, zorganizowali wigilie klasowe, które były dopełnieniem tego dnia.

„NIECH W KAŻDYM SERCU SPEŁNI SIĘ CUD BOŻEGO NARODZENIA”
DO ZOBACZENIA W NOWYM 2018 ROKU

Skip to content