WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU

WITAJ ŚWIĘTY MIKOŁAJU

 

W dniu 6 grudnia br. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole niezwykłego Gościa – ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. W tym roku szkolnym za powitanie Mikołaja odpowiedzialna była klasa I b, której wychowawcą jest Pani Beata Grońska. W przygotowaniach na to niezwykłe spotkanie wielką rolę odegrała Rada Rodziców, która pomogła Mikołajowi w przywiezieniu paczek świątecznych. Aby umilić ten czas, dzieci odpowiedziały na apel Samorządu Uczniowskiego i ubrały się w tym szczególnym dniu w kolorze czerwonym. Nastrój świąteczny udzielił się wszystkim. Uczniowie ze swoimi wychowawcami kolejno podchodzili do Mikołaja, który z pomocą elfów i reniferów wręczył im paczki świąteczne. Obdarowane dzieci, radosne i z uśmiechem na twarzach, rozpakowały prezenty.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację MIKOŁAJEK w naszej szkole, a mianowicie: Świętemu Mikołajowi i Jego pomocnikom, Radzie Rodziców, Pani Beacie Grońskiej – wychowawcy klasy I b i wszystkim grzecznym dzieciom.

Samorząd Uczniowski

Skip to content