JASEŁKA

JASEŁKA

W bieżącym roku szkolnym Jasełka przygotowały młodsze klasy naszej szkoły: 0 c i 0 d. Był to występ inny niż wszystkie, ze względu na panujące warunki epidemiczne. Ku niezadowoleniu młodych artystów nie mogliśmy zaprosić na Jasełka publiczności (rodziców naszych przedszkolaków, dyrekcję szkoły wraz z nauczycielami oraz starsze koleżanki i kolegów). Niemniej jednak dzieci z radością nauczyły się swoich ról, rodzice przygotowali piękne stroje, nauczyciele świąteczną dekorację. W ciężkich czasach należy szukać nowych rozwiązań. Aby zaprezentować publiczności Jasełka, występ został nagrany dzięki uprzejmości Pana Wojciecha Jamroza. Gotowy film został już przekazany wychowawcom klas, którym występ bardzo się podobał. 

Wychowawcy klas 0 c, d

Halina Milaniak, Joanna Kubicka

Skip to content