BENEFIS NASZEJ RODZINY W NIEDZICY

BENEFIS NASZEJ RODZINY W NIEDZICY

25 stycznia br. w naszej szkole miało miejsce oficjalne zakończenie konkursu „BENEFIS NASZEJ RODZINY”  realizowanego w ramach programu ” Po pierwsze rodzina”, do którego zgłosiły się rodziny z 19 gmin.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Solny Gwarek.

W konkursie wzięło udział pięć rodzin z Niedzicy, które zrealizowały swój Benefis, a następnie wzięły udział w konkursie na sprawozdanie z realizacji rodzinnej celebracji.

Wyniki osiągnięte przez kandydatów przedstawiają się następująco:

RODZINA WAWRZOSKÓW   – III miejsce

RODZINA MILANIAKÓW – wyróżnienie

RODZINA POJEDYNIEC wyróżnienie

RODZINA KNAP wyróżnienie

RODZINA WANICZEK wyróżnienie

Nagrody otrzymane przez organizatorów konkursu oraz upominki od Gminy Łapsze Niżne oficjalnie wręczył Pan Wójt Jakub Jamróz  wraz z  Panią Magdaleną Dwornicką p. o. Dyrektora Zespołu.

Włodarz Gminy podziękował  p. o. Dyrektora za zachęcenie społeczności szkolnej do udziału w konkursie oraz pogratulował wszystkim uczestnikom  dziękując za zaangażowanie i chęć wzmacniania więzi w  gronie rodzinnym.

Kampania „Benefis Naszej Rodziny” miała na celu  wzmocnienie przywiązania do tradycji, zachęcanie do tworzenia i kultywowania własnych rodzinnych obyczajów, zachęcanie do okazywania sobie nawzajem szacunku w rodzinie, wzmocnienie więzi i pogłębienie relacji, propagowanie tradycji i wartości rodzinnych, wypromowanie mody na wspólne, rodzinne spędzanie czasu wolnego oraz rozbudzenie ciekawości świata, pasji i aktywności życiowej rodzin.

Materiały konkursowe zgłoszone przez rodziny są dostępne w załącznikach.

Więcej informacji o kompanii społecznej „Benefis Naszej Rodziny” można znaleźć na stronie  http://benefisrodzin.pl/index.php/o-kampanii/

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w kampanię 🙂

„Życie rodzinne nie składa się z wielkich spraw. Składa się z nie-wydarzeń: posiłków, kłótni, wspólnego czytania książek, piłki nożnej w ogródku, szykowania się do szkoły”  

                                                                                                                                                                                                                                                       Claire Dederer

Skip to content