Udział w akcji Sprzątamy dla Polski

Udział w akcji Sprzątamy dla Polski

22 kwietnia to Dzień Ziemi.

Nasza szkoła w tym dniu uczestniczyła w akcji sprzątania świata. Jej celem było promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Zaangażowanie uczniów było ogromne pomimo chłodnego kwietniowego poranka.

Wychowawcy i uczniowie naszej szkoły wraz z dziećmi z Ukrainy udali się na przyporządkowane ulice by pozbierać powyrzucane papiery, butelki plastikowe i szklane, reklamówki, worki, puszki, elementy samochodowe, kable…wiele można wymieniać.

 Po kilku godzinach Niedzica została posprzątana.                                                         

                                                                                                Edyta Magiera

Skip to content