Kampania społeczna „Benefis naszej rodziny”

Home / Kampania społeczna „Benefis naszej rodziny”

Szanowni Rodzice

W czasie, gdy sytuacja epidemiologiczna wpływa na zmianę funkcjonowania szkół, gdy dzieci mają ograniczony kontakt ze swoimi rówieśnikami, stajemy przed poważnym wyzwaniem, jak wspierać je w prawidłowym rozwoju emocjonalnym, społecznym, intelektualnym.

Jako p. o. dyrektora Zespołu dokładam starań, aby zminimalizować negatywne skutki izolacji. Mam świadomość, że system e-nauczania nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu, dlatego poszukując rozwiązań, które mogą być pomocne we wspieraniu naszych uczniów, Waszych dzieci, zgłosiłam naszą szkołę do kampanii społecznej Benefis naszej Rodziny, zainicjowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Solny Gwarek”.

W ramach kampanii został ogłoszony konkurs, do wzięcia w którym serdecznie Państwa zachęcam. Jego cele, a również zaproponowana forma, wydają się w tym czasie szczególnie ważne – przygotowanie i przeprowadzenie „święta rodziny”, może pomóc dzieciom przeżyć radość ze wspólnego, rodzinnego bycia wyjątkowym, poczuć siłę relacji, które dają poczucie bezpieczeństwa,  ujawnić (odkryć) nowe talenty i twórcze zaangażowane. Regulamin konkursu dostępny jest w naszej zakładce oraz na stronie internetowej kampanii: http://benefisrodzin.pl/

Nagrody przewidziane w konkursie są … intrygujące.

Pomóżmy naszym dzieciom doświadczyć tego, co dla nich najważniejsze – bliskości w rodzinie.

Inicjatorzy kampanii proponują Wam udział w spotkaniu online, w trakcie którego dowiecie się, jak wspierać dzieci w czasie pandemii, zostaną też przedstawione idee kampanii Benefis naszej Rodziny oraz inspiracje dla rodzin zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie.  Serdecznie zapraszam na to spotkanie.

Magdalena Dwornicka

Skip to content